Programma voorbereiding selectie

Programma voorbereiding selectie

VOORBEREIDING SELECTIE SCHOTEN 
SEIZOEN 2020-2021 (Versie 5)
 
 
 
 
 
 
 
           
Week: Dag: Datum: Activiteit: Aanvang: Locatie:
           
33 maandag 10-08-20      
  dinsdag 11-08-20 Trainen 20.00 uur Terrein Schoten
  woensdag 12-08-20      
  donderdag 13-08-20 Trainen 20.00 uur Terrein Schoten
  vrijdag 14-08-20      
  zaterdag 15-08-20      
  zondag 16-08-20 Trainen 10.30 uur Terrein Schoten
           
           
Week: Dag: Datum: Activiteit: Aanvang: Locatie:
           
34 maandag 17-08-20      
  dinsdag 18-08-20 Trainen 20.00 uur Terrein Schoten
  woensdag 19-08-20      
  donderdag 20-08-20 Trainen 20.00 uur Terrein Schoten
  vrijdag 21-08-20      
  zaterdag 22-08-20      
  zondag 23-08-20 Schoten 1 - Spaarnwoude 1 (oefenwedstrijd) 14.00 uur Terrein Schoten
      Schoten 2 - Spaarnwoude 2 (oefenwedstrijd) 11.30 uur Terrein Schoten
           
           
35 maandag 24-08-20      
  dinsdag 25-08-20 HBC Za 1 - VV Schoten 1 (Midwestcup) 20.30 uur Terrein HBC
      Schoten 2 - vv IJmuiden 2 (oefenwedstrijd) 20.00 uur Terrein Schoten
  woensdag 26-08-20      
  donderdag 27-08-20 Trainen 20.00 uur Terrein Schoten
  vrijdag 28-08-20      
  zaterdag 29-08-20      
  zondag 30-08-20 Schoten 1 - Den Helder 1 (KNVB Beker) 14.15 uur Terrein Schoten
      Schoten 2 - Alcmaria Vitrix 2 (KNVB Beker) 11.45 uur Terrein Schoten
           
           
36 maandag 31-08-20      
  dinsdag 01-09-20 Schoten 2 - THB 1 (Midwestcup) 20.00 uur Terrein Schoten
      DCG 1 - Schoten 1 (oefenwedstrijd) 20.30 uur Terrein DCG
  woensdag 02-09-20      
  donderdag 03-09-20 Trainen 20.00 uur Terrein Schoten
  vrijdag 04-09-20      
  zaterdag 05-09-20 Zwaluwen 30 HCSV 1 - Schoten 1 (KNVB Beker) 17.00 uur Terrein Zwaluwen 30
  zondag 06-09-20 Kennemers 3 - Schoten 2 (KNVB Beker) 11.00 uur Terrein Kennemers
           
           
37 maandag 07-09-20      
  dinsdag 08-09-20 Schoten 1 - Waterloo 1 (Midwestcup) 20.00 uur Terrein Schoten
      IJmuiden 2 - Schoten 2 (oefenwedstrijd) 20.00 uur Terrein Ijmuiden
  woensdag 09-09-20      
  donderdag 10-09-20 Trainen 20.00 uur Terrein Schoten
  vrijdag 11-09-20      
  zaterdag 12-09-20 Schoten 1 - Arsenal 1 (KNVB Beker) 17.00 uur Terrein Schoten
  zondag 13-09-20 Schoten 2 - VVW 3 (KNVB Beker) 11.45 uur Terrein Schoten
           
           
38 maandag 14-09-20      
  dinsdag 15-09-20 Trainen 20.00 uur Terrein Schoten
  woensdag 16-09-20      
  donderdag 17-09-20 Trainen (aansluitend Sate avond) 20.00 uur Terrein Schoten
  vrijdag 18-09-20      
  zaterdag 19-09-20      
  zondag 20-09-20 Start competitie (wedstrijd programma wordt 22 augustus bekend gemaakt)
      Wedstrijd Schoten 1 (Competitie) 14.15 uur N.N.B.
      Wedstrijd Schoten 2 (Competitie) 11.00 uur N.N.B.
           
           
Reeds geplande wedstrijden gedurende het seizoen (excl. competitie):
           
Week: Dag: Datum: Activiteit: Aanvang: Locatie:
           
42 dinsdag 13-10-20 Schoten - Velsen (onder 23) 20.00 uur Terrein Schoten
           
43 dinsdag 20-10-20 Schoten 1 - IJmuiden 1 (oefenwed) 20.00 uur Terrein Schoten
           
47 dinsdag 17-11-20 DIOS - Schoten (onder 23) 20.00 uur Terrein DIOS
           
51 dinsdag 15-12-20 Schoten - VEW (onder 23) 20.00 uur Terrein Schoten
           

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!